- Hoşgeldiniz

Tekstil Dünyası Dergisi Tekstilciler'in Portalı

Sitemizde Toplam 22 Firma, 5 Haber, 8 Ürün ve 11 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Günümüzde Dergi olayı bitti, İnternet dergisi devrede.

Adres : -

Telefon : -

E-Posta : -

19 Yıllık yayıncı olarak, Günümüzde dergi olayı bitti diyoruz, artık dergi basmıyoruz. internet dergisi “portal” ile devredeyiz.

Neden derseniz?  Çok yüksek maliyetlerle 300 -500 adet dergi basarak “reklam verenlere göndererek” netice almamız mümkün değil!

Bu nedenle internette olan reklam veren firmalar; Seri netice almakla birlikte, geri dönüşü ve ziyaretçi sayısını hemen görüp paralarının boşa gitmediğini görmüş oluyorlar.

Öyleyse boşa giden yüksek paralara reklam mı verirsiniz?

Yoksa Az parayla  daha iyi neticemi almak mı istersiniz?

Karar sizin bizden söylemesi. www.tekstildünyası.com.tr 

* Bizim Konularımızla İlgili Hizmet Alacaklar: Tüm Gazete İlan Bürosu, Google AdWords Sponsor Bağlantı Reklamı,

Web Optimize SEO Hizmeti ve Sektörel Portal Reklamları Vermek İçin,

mailto:reklamverecem@gmail.com‘a Mail atmanız halinde, İlgili departmanımız size en kısa zamanda cevap verecektir.

Ayrıca Firmanızı Ücretsiz Üye olarak da Kaydedebilirsiniz.

2014 Tekstil Fuarları Atık Su Arıtma Sistemleri Baskı Makineleri ve Emprime Sistemleri Bobin, Masura, Konik, paraffin Boya – Baskı – Terbiye Yardımcı Malzemeleri Çorap Makineleri Çorap üreticileri Çorap Firmaları Dokuma Kumaş FirmalarıEmpirme Transfer ve Gofraj Baskı Eşarpçılar eşarp imalatçıları Ev Tekstilcileri Fantazi İplik MakineleriFermuar Firmaları İplik Büküm Sarma, Aktarma Makineleri İplik Üreten İplik Satan ve Mümessiller Kartela Makineleri Keçe – Bant – Zımpara – Kayış Ürünleri Kot taşlama makinaları Kot yıkama makinaları Kumaş Katlama ve Kontrol Makineleri Kumaş Üreten ve Kumaş Satanlar Nakış Makinaları -Nakışcılar Örme Kumaş Firmaları Örme Makineleri ve Yedek Parçaları PTFE (Teflon) Kaplı Kurutma Bantları Tekstil Kimyasalları Tekstil Laboratuvarı Test Cihazları Tekstil Makineleri Yedek Parçacıları Tekstil Terbiye Boyama Bitüm Makineleri Tekstil Terbiye Boyama Tesisler Tekstil yıkama makineleri Triko Dokuma Makineleri Trikocular Yıkama Fabrikaları Yukarıdaki Konularda Burada Yer Alabilirsiniz.

Firmanızı Ücretsiz Üye olarak Kaydedebilirsiniz Nasıl mı?

NOT: Sitemizin Sol Tarafında, ÜYE OL Kısmından üye olabilir yada gazetelerilanburosu@gmail.com‘a  Firmanızın adı, Firmanızın konusu, yetkili adı, mail adresi, firma adresi ve telefonlarınızı eklemeniz  halinde, İlgili departmanımız size en kısa zamanda cevap verecektir. yada yayın politikalarımıza uygunluk düzeltmelerini de yaparak, firmanızı ekleyecektir.

DİKKAT DİKKAT: Aşağıdaki Detaylı Bilgileri Ne bize nede başkasına vermeyin,  Tamamen Ücretsiz Kayıt Ediyoruz diyerek, bazı art niyetliler kişisel bilgilerinizi alıp kötü amaçlı kullanıyorlar, Yukarıda biz ise sizin yanlızca  Firmanızın adı, Firmanızın konusu, yetkili adı, mail adresi, firma adresi ve telefonlarınızı istiyoruz.

Ücretsiz Üye Kayıt
E-Posta
Şifre
Şifre (Tekrar)
Ad Soyad
T.C. Kimlik No.
Ana Adı
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Bay Bayan
Firma Adı
Ülke :
İl
İlçe
Telefon
GSM
Yeniliklerden haberdar olmak istiyorum Kullanıcı Sözleşmesi ve Üyelik
Sözleşmesi’ni kabul ediyorum.

is

* Sayın Ziyaretçimiz: Bize Sektördeki Firmalarla ilgili bilgi ve yardım almak için, açıklayıcı bir mail ile mailto:firmasor@gmail.com a mail atmanız yeterli, İlgili departmanımız size en kısa zamanda yardımcı olacaktır.

 www.pageranksorgulama.com

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Tekstil Dünyası Dergisi Tekstilciler'in Portalı